Bob Peeters wordt general manager bij SK Beveren

Bob Peeters wordt general manager bij SK Beveren

Bob Peeters wordt general manager bij SK Beveren

Bob Peeters wordt de nieuwe general manager van SK Beveren. Dat heeft de club zelf aangekondigd. Peeters moet op de Freethiel de komende twee seizoenen de sportieve lijnen uitzetten. Peeters was de laatste jaren aan de slag als trainer in Nederland, bij Top Oss en Helmond Sport. In het seizoen 2013-2014 was hij al eens trainer op de Freethiel. Eén van z'n eerste taken is een nieuwe trainer aanstellen.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Eurosong in Zwitserse Basel, Eurofusiesong in Bazel, bij Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht: Muzikale strijd tussen 13 artiesten

    Eurosong in Zwitserse Basel, Eurofusiesong in Bazel, bij Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht: Muzikale strijd tussen 13 artiesten

  • SK Beveren pakt 9 op 9 en lijkt nu al zeker van Promotion play-offs

    SK Beveren pakt 9 op 9 en lijkt nu al zeker van Promotion play-offs

  • Shaun is amper 15 jaar maar staat al op bouwwerf, 5.000 jongeren kiezen voor opleiding 'duaal leren'

    Shaun is amper 15 jaar maar staat al op bouwwerf, 5.000 jongeren kiezen voor opleiding 'duaal leren'

  • Meisje van 18 wordt achtervolgd en klemgereden in Beveren, politie neemt zaak serieus: "Hij ging met voertuig op het fietspad staan"

    Meisje van 18 wordt achtervolgd en klemgereden in Beveren, politie neemt zaak serieus: "Hij ging met voertuig op het fietspad staan"

  • SK Beveren wint van Luik dankzij beste eerste helft van het seizoen: "Dit Beveren wil je zien"

    SK Beveren wint van Luik dankzij beste eerste helft van het seizoen: "Dit Beveren wil je zien"