Belcanto brengt broadway-hit Side Show voor het eerst naar Vlaanderen, een musical over freaks

Belcanto brengt broadway-hit Side Show voor het eerst naar Vlaanderen, een musical over freaks

Belcanto brengt broadway-hit Side Show voor het eerst naar Vlaanderen, een musical over freaks

Voor we het weekend induiken, trekken we nog naar de stadsschouwburg van Sint-Niklaas. Daar gaat binnen enkele uren de musical 'Side Show' in première. Dat is een voorstelling die eerder al in de bekende theaters van Broadway en in Londen werd gespeeld. Maar in Vlaanderen is het pas de eerste keer dat die musical vertoond wordt. Side Show is het waargebeurde verhaal van een freakshow. En die freaks worden vertolkt door de acteurs en actrices van de Sint-Niklase musicalvereniging Belcanto.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Wagen knalt op vrachtwagen op E17 in Sint-Niklaas, inzittenden plegen vluchtmisdrijf en zijn spoorloos

    Wagen knalt op vrachtwagen op E17 in Sint-Niklaas, inzittenden plegen vluchtmisdrijf en zijn spoorloos

  • 17 graden op 21 februari, dan rijdt de ijskar voor het eerst uit: "Zeker al warm genoeg"

    17 graden op 21 februari, dan rijdt de ijskar voor het eerst uit: "Zeker al warm genoeg"

  • Huisartsen pleiten voor toegankelijke en betaalbare gezondheidszorg, nu terugbetaling wordt gestopt: "We zijn één van onze hulpmiddelen kwijt"

    Huisartsen pleiten voor toegankelijke en betaalbare gezondheidszorg, nu terugbetaling wordt gestopt: "We zijn één van onze hulpmiddelen kwijt"

  • Vlaamse regering dringt aan op toepassing van busverbod bij steden en gemeenten

    Vlaamse regering dringt aan op toepassing van busverbod bij steden en gemeenten

  • Nieuwe politieaanpak van drugs- en andere overlast werpt vruchten af in Sint-Niklaas

    Nieuwe politieaanpak van drugs- en andere overlast werpt vruchten af in Sint-Niklaas