Auto vliegt uit de bocht in Baardegem en eindigt tegen huisgevel

Auto vliegt uit de bocht in Baardegem en eindigt tegen huisgevel

Auto vliegt uit de bocht in Baardegem en eindigt tegen huisgevel

In Baardegem, bij Aalst, is zaterdagnamiddag een man met zijn wagen tegen een huisgevel terechtgekomen. De bestuurder reed in de richting van Opwijk toen hij in een scherpe bocht de controle verloor. Hij probeerde zijn voertuig nog op de baan te houden, zo tonen de remsporen op de weg, maar het mocht niet baten. De auto knalde eerst tegen een verlichtingspaal, om dan een vijftigtal meter verderop tegen een huisgevel tot stilstand te komen. Volgens de eigenaar van de woning is het niet de eerste keer dat er hier auto's uit de bocht vliegen. Er zijn dit keer geen gewonden gevallen, maar de materiële schade is groot.

Gerelateerd nieuws

  • Wie zijn de winnaars van deze Aalst Carnaval? Volg de Prijsuitreiking live!

    Wie zijn de winnaars van deze Aalst Carnaval? Volg de Prijsuitreiking live!

  • Maandagstoet trekt door de straten, morgen is het aan de Voil Jeanetten

    Maandagstoet trekt door de straten, morgen is het aan de Voil Jeanetten

  • De feestnacht door de ogen van onze reporters: "Carnaval Aalst, dat is uniek!"

    De feestnacht door de ogen van onze reporters: "Carnaval Aalst, dat is uniek!"

  • Guy D'haeseleer alweer aan de slag na slagboom-incident op Aalst Carnaval: "Ik ga nooit meer onder een slagboom lopen"

    Guy D'haeseleer alweer aan de slag na slagboom-incident op Aalst Carnaval: "Ik ga nooit meer onder een slagboom lopen"

  • Gilles van Aalst luiden tweede carnavalsdag in, Carlos vangt gouden Ajuintje: "Eerste keer dat ik het doe, en meteen prijs"

    Gilles van Aalst luiden tweede carnavalsdag in, Carlos vangt gouden Ajuintje: "Eerste keer dat ik het doe, en meteen prijs"