Assisen Ilse Uyttersprot - Jürgen Demesmaeker niet in cassatie tegen 30 jaar cel en 5 jaar terbeschikkingstelling

Assisen Ilse Uyttersprot - Jürgen Demesmaeker niet in cassatie tegen 30 jaar cel en 5 jaar terbeschikkingstelling

Assisen Ilse Uyttersprot - Jürgen Demesmaeker niet in cassatie tegen 30 jaar cel en 5 jaar terbeschikkingstelling

Jürgen Demesmaeker, de man die door het hof van assisen veroordeeld is voor de moord op ex-burgemeester van Aalst Ilse Uyttersprot, gaat niet in cassatie tegen zijn veroordeling. Dat bevestigt zijn advocaat. Twee weken geleden veroordeelde het Gentse hof van assisen Demesmaeker tot dertig jaar cel en vijf jaar terbeschikkingstelling voor de strafuitvoeringsrechtbank, voor de moord op de Aalsterse politica, in augustus 2020. Het openbaar ministerie had een levenslange opsluiting en zeven jaar terbeschikkingstelling gevorderd. Het zag geen verzachtende omstandigheden, maar de jury zag die wel. Demesmaeker zal geen cassatieberoep aantekenen, zegt zijn advocaat Brecht Horsten nu. Hij zou berusten in het arrest, omdat er geen levenslange gevangenisstraf is opgelegd.

Gerelateerd nieuws

  • Meerdere kandidaat-overnemers bij Tupperware

    Meerdere kandidaat-overnemers bij Tupperware

  • Assisenproces rond dodelijk zinloos geweld in Aalst gaat vrijdag van start: "Talloze bewijzen dat het effectief om doodschop gaat"

    Assisenproces rond dodelijk zinloos geweld in Aalst gaat vrijdag van start: "Talloze bewijzen dat het effectief om doodschop gaat"

  • Carnavalsdecor in Aalst krijgt stilaan vorm, nu vrijdag opening Winterfoor

    Carnavalsdecor in Aalst krijgt stilaan vorm, nu vrijdag opening Winterfoor

  • Forum in Aalst tot de nok gevuld voor Nacht van Oilsjt Mjoezik: "Nog 14 dagen knallen"

    Forum in Aalst tot de nok gevuld voor Nacht van Oilsjt Mjoezik: "Nog 14 dagen knallen"

  • 100.000 euro Europees geld om Grote Meers in Aalst 'natter' en toegankelijker te maken

    100.000 euro Europees geld om Grote Meers in Aalst 'natter' en toegankelijker te maken