Apenpokken in Aalst? Burgemeester D'Haese zet medische diensten op scherp

Apenpokken in Aalst? Burgemeester D'Haese zet medische diensten op scherp

Apenpokken in Aalst? Burgemeester D'Haese zet medische diensten op scherp

Goeienavond en welkom. In Aalst staan de medische diensten op scherp. Er is een vermoeden dat iemand besmet zou zijn met M-Pokken, beter gekend als apenpokken. Een inwoner van de ajuinstad zou bij een huisdokter zijn langsgeweest, die de patient doorstuurde naar de spoedafdeling van een ziekenhuis. Alleen meldde die zich daar niet. Er is geen reden tot paniek, maar burgemeester Christoph D'Haese roept wel op om alert te zijn.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Matthias Diependaele te gast bij radiozender Oilsjt Mjoezik: "Sfeer tijdens Aalst Carnaval is fantastisch"

    Matthias Diependaele te gast bij radiozender Oilsjt Mjoezik: "Sfeer tijdens Aalst Carnaval is fantastisch"

  • Nog een maand en dan barst het feest weer los in Aalst, wij meten carnavalskriebels in de werkhallen: "Alle hens aan dek"

    Nog een maand en dan barst het feest weer los in Aalst, wij meten carnavalskriebels in de werkhallen: "Alle hens aan dek"

  • Darts: Andy Baetens uit Aalst vanavond oog in oog met wereldkampioen Luke Littler

    Darts: Andy Baetens uit Aalst vanavond oog in oog met wereldkampioen Luke Littler

  • Odisee-studenten Verpleegkunde lanceren podcast 'Bloed, zweet en afhaken'

    Odisee-studenten Verpleegkunde lanceren podcast 'Bloed, zweet en afhaken'

  • Vlaams minister Caroline Gennez: "Mistoestanden in woonzorgcentra mogen niet meer blijven aanslepen"

    Vlaams minister Caroline Gennez: "Mistoestanden in woonzorgcentra mogen niet meer blijven aanslepen"