Allerjongste patiëntjes krijgen gezelschap van Maya De Bij en Mega Mindy op ziekenhuiskamer in VITAZ Sint-Niklaas

Allerjongste patiëntjes krijgen gezelschap van Maya De Bij en Mega Mindy op ziekenhuiskamer in VITAZ Sint-Niklaas

Allerjongste patiëntjes krijgen gezelschap van Maya De Bij en Mega Mindy op ziekenhuiskamer in VITAZ Sint-Niklaas

Een opname in het ziekenhuis is nooit leuk, en zeker voor kleine kinderen kan het heel ingrijpend zijn. Om de pijn toch een beetje te verzachten heeft Serviceclub De Ronde Tafel uit Beveren baxterhoezen laten maken voor de jongste patiëntjes van de VITAZ-ziekenhuizen. Op de hoezen die over het infuus komen staan figuurtjes van Studio 100. Want als Maya De Bij meekijkt wanneer je een infuus krijgt, dan is dat toch een pak minder eng.

Gerelateerd nieuws

  • Vredefeesten krijgen dit jaar een extra dag, met klemtoon op vredesboodschap: "Belangrijk dat jongeren weten waarom we vieren"

    Vredefeesten krijgen dit jaar een extra dag, met klemtoon op vredesboodschap: "Belangrijk dat jongeren weten waarom we vieren"

  • Vredefeesten niet langer drie maar vier dagen: "Extra dag voor de jeugd, met nadruk op de bevrijding van Sint-Niklaas"

    Vredefeesten niet langer drie maar vier dagen: "Extra dag voor de jeugd, met nadruk op de bevrijding van Sint-Niklaas"

  • Oost-Vlaamse ondernemer opent tweede vestiging van Amerikaanse hamburgerzaak in Sint-Niklaas

    Oost-Vlaamse ondernemer opent tweede vestiging van Amerikaanse hamburgerzaak in Sint-Niklaas

  • Tientallen werknemers geëvacueerd na brand in veevoederbedrijf in Sint-Niklaas

    Tientallen werknemers geëvacueerd na brand in veevoederbedrijf in Sint-Niklaas

  • Vijftien lokale horecazaken en de stad Sint-Niklaas organiseren bierevenement 'Hopmarkt'

    Vijftien lokale horecazaken en de stad Sint-Niklaas organiseren bierevenement 'Hopmarkt'