Aalsterse Gilles voelen mee met getroffen Waalse collega's

Aalsterse Gilles voelen mee met getroffen Waalse collega's

Aalsterse Gilles voelen mee met getroffen Waalse collega's

Ons land is in shock door wat er vanmorgen in het Waalse Strépy is gebeurd. Een auto is daar ingereden op een groep carnavalisten. Al zeker zes van hen hebben het niet overleefd. De slachtoffers maakten deel uit van een groep Gilles. Je herkent ze aan hun typische pluimenhoeden, klompen en mandjes met sinaasappels. Ook in Aalst maken die Gilles traditioneel deel uit van de stoet. Bij de Aalsterse collega's komt het vreselijke nieuws dan ook extra hard aan.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Prins Sjalen stelt kostuum voor op Aalsterse Grote Markt: "In het groen, een kleur die ik graag draag"

    Prins Sjalen stelt kostuum voor op Aalsterse Grote Markt: "In het groen, een kleur die ik graag draag"

  • Rode Kruis zet 200 vrijwilligers in tijdens carnaval, hulpverleners doen oproep: "Verkleed jullie niet als verpleger"

    Rode Kruis zet 200 vrijwilligers in tijdens carnaval, hulpverleners doen oproep: "Verkleed jullie niet als verpleger"

  • Dranghekken beveiligen Dender in Aalst tijdens carnaval: "Zoveel mogelijk voorkomen dat feestvierders in het water sukkelen"

    Dranghekken beveiligen Dender in Aalst tijdens carnaval: "Zoveel mogelijk voorkomen dat feestvierders in het water sukkelen"

  • Vlaams minister Ben Weyts (N-VA) investeert 150.000 euro in restauratie Aalsterse belfort

    Vlaams minister Ben Weyts (N-VA) investeert 150.000 euro in restauratie Aalsterse belfort

  • Eendracht Aalst Lede wil binnen 5 jaar in eerste nationale spelen, ook supporters zitten voortaan mee aan tafel

    Eendracht Aalst Lede wil binnen 5 jaar in eerste nationale spelen, ook supporters zitten voortaan mee aan tafel