Aalstenaar van 29 overlijdt aan verwondingen van vechtpartij, twee verdachten aangehouden

Aalstenaar van 29 overlijdt aan verwondingen van vechtpartij, twee verdachten aangehouden

Aalstenaar van 29 overlijdt aan verwondingen van vechtpartij, twee verdachten aangehouden

Het slachtoffer van een ander gewelddadig incident in Aalst, datzelfde weekend eind vorige maand, is gisteren overleden aan zijn verwondingen. Dat bevestigt het parket van Oost-Vlaanderen. De man van 29 kreeg rake klappen na een uit de hand gelopen ruzie in zijn appartement in de Victor Bocquéstraat. De twintiger zou het aan de stok hebben gekregen met een vriend die bij hem op bezoek was. Die laatste zou hem met de hulp van zijn broer in elkaar hebben geslagen en voor dood hebben achtergelaten. Gisteren is de jongeman uiteindelijk aan zijn verwondingen overleden. Het parket is bijzonder karig met commentaar, maar zegt wel dat twee verdachten zijn aangehouden.  

Gerelateerd nieuws

  • Wie zijn de winnaars van deze Aalst Carnaval? Volg de Prijsuitreiking live!

    Wie zijn de winnaars van deze Aalst Carnaval? Volg de Prijsuitreiking live!

  • Maandagstoet trekt door de straten, morgen is het aan de Voil Jeanetten

    Maandagstoet trekt door de straten, morgen is het aan de Voil Jeanetten

  • De feestnacht door de ogen van onze reporters: "Carnaval Aalst, dat is uniek!"

    De feestnacht door de ogen van onze reporters: "Carnaval Aalst, dat is uniek!"

  • Guy D'haeseleer alweer aan de slag na slagboom-incident op Aalst Carnaval: "Ik ga nooit meer onder een slagboom lopen"

    Guy D'haeseleer alweer aan de slag na slagboom-incident op Aalst Carnaval: "Ik ga nooit meer onder een slagboom lopen"

  • Gilles van Aalst luiden tweede carnavalsdag in, Carlos vangt gouden Ajuintje: "Eerste keer dat ik het doe, en meteen prijs"

    Gilles van Aalst luiden tweede carnavalsdag in, Carlos vangt gouden Ajuintje: "Eerste keer dat ik het doe, en meteen prijs"