Aalstar druipt af na nederlaag in Leuven

Aalstar druipt af na nederlaag in Leuven

Aalstar druipt af na nederlaag in Leuven

Basketbalclub Okapi Aalstar is voor de tweede keer op rij onderuit gegaan. Aalst moest op bezoek bij de Leuven Bears. Halverwege staat Okapi vier punten in het krijt, 49-45. Nog best doenbaar dus, maar na rusten geeft Aalst alles uit handen. Aalstar verliest in Leuven met 91-78. Het is pas de eerste competitiezege voor Leuven dit seizoen.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Steven Van Gucht over de griep: "Dokters krijgen dubbel zoveel grieppatiënten over de vloer"

    Steven Van Gucht over de griep: "Dokters krijgen dubbel zoveel grieppatiƫnten over de vloer"

  • Matthias Diependaele te gast bij radiozender Oilsjt Mjoezik: "Sfeer tijdens Aalst Carnaval is fantastisch"

    Matthias Diependaele te gast bij radiozender Oilsjt Mjoezik: "Sfeer tijdens Aalst Carnaval is fantastisch"

  • Nog een maand en dan barst het feest weer los in Aalst, wij meten carnavalskriebels in de werkhallen: "Alle hens aan dek"

    Nog een maand en dan barst het feest weer los in Aalst, wij meten carnavalskriebels in de werkhallen: "Alle hens aan dek"

  • Darts: Andy Baetens uit Aalst vanavond oog in oog met wereldkampioen Luke Littler

    Darts: Andy Baetens uit Aalst vanavond oog in oog met wereldkampioen Luke Littler

  • Odisee-studenten Verpleegkunde lanceren podcast 'Bloed, zweet en afhaken'

    Odisee-studenten Verpleegkunde lanceren podcast 'Bloed, zweet en afhaken'