6 Wase ziekenhuizen waaronder AZ Nikolaas en AZ Lokeren heten nu Vitaz

6 Wase ziekenhuizen waaronder AZ Nikolaas en AZ Lokeren heten nu Vitaz

6 Wase ziekenhuizen waaronder AZ Nikolaas en AZ Lokeren heten nu Vitaz

De 6 ziekenhuizen van het AZ Nikolaas en het AZ Lokeren zullen voortaan onder een nieuwe naam werken. Vitaz is dat. Vita staat voor leven. AZ voor algemeen ziekenhuis. Maar ook voor het zorgaanbod in de ziekenhuisgroep. Een compleet aanbod, eentje van a tot z. De Vitaz-ziekenhuizen zullen in totaal bijna 1.000 bedden tellen. En er werken meer dan 3.000 medewerkers, waarvan 300 artsen.

Gerelateerd nieuws

  • Wagen knalt op vrachtwagen op E17 in Sint-Niklaas, inzittenden plegen vluchtmisdrijf en zijn spoorloos

    Wagen knalt op vrachtwagen op E17 in Sint-Niklaas, inzittenden plegen vluchtmisdrijf en zijn spoorloos

  • 17 graden op 21 februari, dan rijdt de ijskar voor het eerst uit: "Zeker al warm genoeg"

    17 graden op 21 februari, dan rijdt de ijskar voor het eerst uit: "Zeker al warm genoeg"

  • Huisartsen pleiten voor toegankelijke en betaalbare gezondheidszorg, nu terugbetaling wordt gestopt: "We zijn één van onze hulpmiddelen kwijt"

    Huisartsen pleiten voor toegankelijke en betaalbare gezondheidszorg, nu terugbetaling wordt gestopt: "We zijn één van onze hulpmiddelen kwijt"

  • Vlaamse regering dringt aan op toepassing van busverbod bij steden en gemeenten

    Vlaamse regering dringt aan op toepassing van busverbod bij steden en gemeenten

  • Nieuwe politieaanpak van drugs- en andere overlast werpt vruchten af in Sint-Niklaas

    Nieuwe politieaanpak van drugs- en andere overlast werpt vruchten af in Sint-Niklaas