31 zomereiken beschadigd door vandalen

31 zomereiken beschadigd door vandalen

31 zomereiken beschadigd door vandalen

In Sint-Gillis-Waas hebben vandalen maar liefst 31 zomereiken beschadigd. De zomereiken in de Beulaarweg en de Molenweg werden ongeveer twee weken geleden beschadigd. De politie ontdekte de schade vorige week donderdag en is nog altijd op zoek naar de mogelijke dader of daders. De bomen werden op professionele manier bewerkt met een kleine kettingzaag. De schade aan de meeste bomen is zo groot dat de gemeente vreest dat ze zullen afsterven.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Vrouw uit Sint-Gillis-Waas is 'Eerste fotograaf van België'

    Vrouw uit Sint-Gillis-Waas is 'Eerste fotograaf van België'

  • Jongeren teisteren De Klinge met knalvuurwerk, en daarom grijpt de burgemeester in

    Jongeren teisteren De Klinge met knalvuurwerk, en daarom grijpt de burgemeester in

  • Nieuw bestuur Sint-Gillis-Waas zet in op meer veiligheid, financiële stabiliteit en welzijn

    Nieuw bestuur Sint-Gillis-Waas zet in op meer veiligheid, financiële stabiliteit en welzijn

  • Dave de Cock en Romy W. zo goed als zeker naar assisen voor dood van Dean (4): "Het wordt een pijnlijk proces, want er is nog heel veel leed"

    Dave de Cock en Romy W. zo goed als zeker naar assisen voor dood van Dean (4): "Het wordt een pijnlijk proces, want er is nog heel veel leed"

  • Privacywaakhond waarschuwt lokale besturen voor gebruik ANPR-camera's, Sint-Gillis-Waas plaatst net drie nieuwe: "Vandalisme aanpakken"

    Privacywaakhond waarschuwt lokale besturen voor gebruik ANPR-camera's, Sint-Gillis-Waas plaatst net drie nieuwe: "Vandalisme aanpakken"