14e eeuwse vloer ontdekt in Lakenhalle

14e eeuwse vloer ontdekt in Lakenhalle

14e eeuwse vloer ontdekt in Lakenhalle

Bij opgravingen in de Lakenhalle van Dendermonde hebben archeologen een 14e eeuwse vloer ontdekt. De ontdekking van zo'n goedbewaarde, oude vloer is uniek in Vlaanderen. En juist omdat dit zo uniek is, zal het stadsbestuur de Lakenhalle openstellen voor het publiek. Tijdens het bouwverlof kan iedereen die dat wil de site bezoeken op donderdag en op zondag. Wat er daarna met de vloer zal gebeuren, is nog niet beslist.

Bekijk meer nieuws over:

Gerelateerd nieuws

  • Urenlang aanschuiven door onaangekondigde werken aan kruispunt Mechelse Poort: "Als je hier niet moet zijn, vermijd je best de buurt"

    Urenlang aanschuiven door onaangekondigde werken aan kruispunt Mechelse Poort: "Als je hier niet moet zijn, vermijd je best de buurt"

  • In 2032 heeft Dendermonde een gloednieuw station, eerste werken starten morgen

    In 2032 heeft Dendermonde een gloednieuw station, eerste werken starten morgen

  • Dendermonde neemt afscheid van oud-schepen Martine Van Hauwermeiren

    Dendermonde neemt afscheid van oud-schepen Martine Van Hauwermeiren

  • Extra onderzoek in kloosters van Dendermonde na klachten over grensoverschrijdend gedrag en misbruik

    Extra onderzoek in kloosters van Dendermonde na klachten over grensoverschrijdend gedrag en misbruik

  • Dendermonde treurt om verlies van oud-schepen Van Hauwermeiren: "Ze werd op handen gedragen"

    Dendermonde treurt om verlies van oud-schepen Van Hauwermeiren: "Ze werd op handen gedragen"