145 nieuwe appartementen gepland aan Gravenplein in centrum van Beveren

145 nieuwe appartementen gepland aan Gravenplein in centrum van Beveren

145 nieuwe appartementen gepland aan Gravenplein in centrum van Beveren

Grote bouwplannen in het centrum van Beveren. Daar zullen aan het Gravenplein vermoedelijk tegen begin volgend jaar nieuwe appartementsgebouwen verschijnen, zowat tussen het nieuwe gemeentehuis en het cultureel centrum in. In totaal gaat het om 145 appartementen. Het is ontwikkelaar CORES Development geworden, die de grond uiteindelijk van de gemeente kon kopen en er nu mee aan de slag gaat.

Gerelateerd nieuws

  • Shaun is amper 15 jaar maar staat al op bouwwerf, 5.000 jongeren kiezen voor opleiding 'duaal leren'

    Shaun is amper 15 jaar maar staat al op bouwwerf, 5.000 jongeren kiezen voor opleiding 'duaal leren'

  • Meisje van 18 wordt achtervolgd en klemgereden in Beveren, politie neemt zaak serieus: "Hij ging met voertuig op het fietspad staan"

    Meisje van 18 wordt achtervolgd en klemgereden in Beveren, politie neemt zaak serieus: "Hij ging met voertuig op het fietspad staan"

  • SK Beveren wint van Luik dankzij beste eerste helft van het seizoen: "Dit Beveren wil je zien"

    SK Beveren wint van Luik dankzij beste eerste helft van het seizoen: "Dit Beveren wil je zien"

  • SK Beveren en supporters brengen eerbetoon aan overleden meisje Shania (1,5)

    SK Beveren en supporters brengen eerbetoon aan overleden meisje Shania (1,5)

  • Showtex uit Zwijndrecht over dreigende handelsoorlog met VS: "Er is ongerustheid in de markt"

    Showtex uit Zwijndrecht over dreigende handelsoorlog met VS: "Er is ongerustheid in de markt"